Rozmiar tekstu:
  • Tekst standadowej wielkości
  • Tekst dużą czcionką
  • Tekst bardzo dużą czcionką

Główne menu

 

W związku z konkursem ogłoszonym w ramach Osi 9 Włączenie społeczne, Działanie 9.1 Aktywna integracja Poddziałanie - 9.1.1 Aktywna integracja - konkursy horyzontalne, 9.1.2 Aktywna integracja - ZIT WROF, 9.1.3 Aktywna integracja - ZIT AJ, 9.1.4 Aktywna integracja - ZIT AW - projekty konkursowe  Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkania informacyjne dla przedstawicieli instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach ww. konkursów.
 
Przedstawicieli instytucji z następujących powiatów : zgorzelecki, lubański, lwówecki, złotoryjski, jeleniogórski, m. Jelenia Góra, kamiennogórski zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się
20 października 2015 r.w Hotelu Mercure – Jelenia Góra,
ul. Sudecka 63, w godzinach 10:00 - 14:00. Rejestracja uczestników od 9:30.
Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 7 października br.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go jako załącznik na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie podanym powyżej.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie dnia 8 października na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie możliwość: ograniczenia liczby osób zgłoszonych na formularzu z jednej instytucji i/lub wcześniejszego zakończenia przyjmowania zgłoszeń i/lub zaproponowanie uczestnictwa w lokalizacji i terminie innych niż w przesłanym formularzu zgłoszeniowym , o czym powiadomi Państwa w przesłanej informacji zwrotnej dotyczącej zgłoszenia.
Organizator nie pokrywa kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem osób zakwalifikowanych w spotkaniu.

Szczegóły i terminy spotkań dla przedstawicieli instytucji pozostałych powiatów znajdują się na stronie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.