Rozmiar tekstu:
  • Tekst standadowej wielkości
  • Tekst dużą czcionką
  • Tekst bardzo dużą czcionką

Główne menu

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we współpracy z Zintegrowanymi Inwestycjami Terytorialnymi Aglomeracji Jeleniogórskiej organizuje spotkanie informacyjno-warsztatowe dotyczące konkursu w ramach Działania 9.1. Aktywna integracja. Na spotkaniu przedstawimy Państwu praktyczne informacje dotyczące wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz udzielimy odpowiedzi na pytania związane z przygotowaniem wniosków o dofinansowanie w ramach przedmiotowych konkursów.


Przedstawicieli instytucji z następujących powiatów :zgorzelecki, lubański, lwówecki, złotoryjski, jeleniogórski, m. Jelenia Góra, kamiennogórski zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 14 grudnia 2015 r. w Jeleniogórskim Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej - Książnicy Karkonoskiej, ul. Bankowa 27, w godzinach 10:00 - 14:00.

  • Rejestracja uczestników od 9:30.
  • Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik
  • Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 4 grudnia br.

Prosimy o zgłoszenie po jednym przedstawicielu z Państwa instytucji - osoby, która będzie odpowiedzialna za wypełnianie wniosku o dofinansowanie realizacji Państwa projektu.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość zgłoszenia do udziału w spotkaniu drugiej osoby z Państwa instytucji, która zostanie zaproszona na spotkanie w przypadku niewyczerpania dostępnych miejsc na spotkaniu. Informacja w tym zakresie zostanie przesłana wraz z potwierdzeniem zgłoszenia

Przy rekrutacji na każde z ww. spotkań decyduje kolejność zgłoszeń przy czym w przypadku wyczerpania dostępnej ilości miejsc Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zorganizuje w dniach 17 i/lub 18 grudnia 2015r. dodatkowe spotkania w DWUP we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wymienionych spotkaniach proszone są o wypełnienie właściwego dla danego spotkania formularza zgłoszeniowego i przesłanie go jako załącznik na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Proszę o niezmienianie nazwy pliku przesyłanego formularza.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana do 7 grudnia 2015r. zwrotnie na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z Punktem Informacyjnym pod nr telefonu 0800 300 376 (numer bezpłatny, dostępny tylko z telefonu stacjonarnego) oraz 071/39-74-110 lub 111.

Organizator nie pokrywa kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem osób zakwalifikowanych w spotkaniu. Szczegóły i terminy spotkań dla przedstawicieli instytucji pozostałych powiatów znajdują się na stronie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.