Rozmiar tekstu:
  • Tekst standadowej wielkości
  • Tekst dużą czcionką
  • Tekst bardzo dużą czcionką

Główne menu

Rozwój e-kultury i e-usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie nowoczesnej aplikacji mobilnej oraz systemu do prezentowania treści na wyświetlaczach wielkoformatowych typu Public Display - system digital signage w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Gó

Beneficjent: Filharmonia Jeleniogórska w Jeleniej Górze
Tytuł projektu: „Rozwój e-kultury i e-usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie nowoczesnej aplikacji mobilnej oraz systemu do prezentowania treści na wyświetlaczach wielkoformatowych typu Public Display - system digital signage w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze”
RPDS.02.01.03-02-0002/16
Wartość projektu: prawie 0,5 mln zł
Wartość dofinansowania z UE: prawie 300 tysięcy zł

Filharmonia Dolnośląska chce doprowadzić do aktywniejszego udziału w życiu kulturalnym mieszkańców i turystów. Realizacja projektu opierała się więc na zakupie i wdrożeniu aplikacji mobilnej wraz z pakietem e-usług. Dzięki temu obecnie bez problemu użytkownik aplikacji może zapoznać się z aktualnym repertuarem i ofertą Filharmonii Dolnośląskiej oraz zarezerwować i zakupić bilet. W Filharmonii znajduje się również zakupiony Infokiosk, który umożliwia systematyczne zapoznanie się z bieżącym repertuarem, dokonanie rezerwacji oraz zakupu biletu na wybrane wydarzenia. Ponadto zakupiono i wdrożono system do prezentowania treści na wyświetlaczach wielkoformatowych.

Biletomat