Rozmiar tekstu:
 • Tekst standadowej wielkości
 • Tekst dużą czcionką
 • Tekst bardzo dużą czcionką

Główne menu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze zaprasza na szkolenie dla beneficjentów funduszy europejskich.

Szkolenie prowadzone będzie przez eksperta z zakresu prawa zamówień publicznych oraz zasady konkurencyjności, stosowanych w projektach dofinansowanych ze środków unijnych.

Szkolenie odbędzie się 28 listopada 2018 r. (środa) w siedzibie Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej – Książnica Karkonoska (Biblioteka Grodzka), ul. Bankowa 27 (III piętro; sala konferencyjna),  w godzinach 09.30-14.30.  

Program szkolenia:  

 1. Podstawy udzielania zamówień w projektach unijnych
 2. Ustalenie procedur właściwych do udzielania zamówień w projektach unijnych
 3. Zasady udzielania zamówień
 4. Udzielanie zamówień w projektach na podstawie ustawy Pzp
 5. Najistotniejsze czynności przygotowawcze oraz w toku postępowania
 6. Ocena ofert
 7. Umowa o zamówienie
 8. Udzielanie zamówień do 30 000 EUR w projektach unijnych

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie do 26 listopada 2018 r. Karty zgłoszenia i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

O wynikach rekrutacji zostaną Państwo poinformowani e-mailem lub telefonicznie.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Zgłoszenie udziału w szkoleniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku /głosu /wypowiedzi przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych.