Rozmiar tekstu:
  • Tekst standadowej wielkości
  • Tekst dużą czcionką
  • Tekst bardzo dużą czcionką

Główne menu

Dzień Informacyjny programu URBACT III

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat programu URBACT III

Termin: 8 lutego 2019 r. o godzinie 11:00

Miejsce: Urząd Miasta w Jeleniej Górze, ul. Sudecka 29, sala nr 13 - I piętro.

Spotkanie poprowadzi pan Aldo Vargas-Tetmajer z Krajowego Punktu URBACT.


Aktualnie trwa ostatni nabór do Sieci Planowania Działań (SPD) URBACT III. Podczas wydarzenia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat programu, trwającego naboru, zasad uczestnictwa w programie oraz rezultatów poprzedniej edycji SPD, pracach Sieci Transferu i Sieci Wdrażania, a także o możliwościach i przyszłości programu.

Nabór projektów do SPD skierowany jest do europejskich miast, chcących opracować Zintegrowany Plan Działania w konkretnym temacie. Udział w Sieciach Planowania Działań ma na celu dostarczyć miejskim władzom samorządowym rozwiązań na różnorakie wyzwania, problemy i potrzeby miejskie, powstałych w oparciu o partycypacyjną metodę URBACT, współpracę wielu interesariuszy i międzynarodową wymianę wiedzy i doświadczeń.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli Aglomeracji Jeleniogórskiej oraz Aglomeracji Wałbrzyskiej, jak również dla uczestników spoza obu aglomeracji (przedstawicieli miast lub ich dzielnic, obszarów metropolitarnych i aglomeracji, miejskich agencji, władz regionalnych i krajowych oraz szkół wyższych).

Dodatkowo na spotkaniu przekazane zostaną także najważniejsze informacje na temat innych dostępnych programów unijnych: Interreg, Horyzont 2020, Europa dla obywateli, Life.

Program spotkania – do pobrania
Formularz zgłoszeniowy – do pobrania, formularz zgłoszeniowy wersja edytowalna

Zgłoszenia na formularzu zgłoszeniowym prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 lutego 2019 r. do godz. 13:00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Telefon kontaktowy: 75 75 46 249