Rozmiar tekstu:
  • Tekst standadowej wielkości
  • Tekst dużą czcionką
  • Tekst bardzo dużą czcionką

Główne menu

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Możliwości wsparcia ze środków unijnych dla podmiotów działających w obszarze ochrony zdrowia”.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, w ramach którego zostaną przedstawione informacje dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przez podmioty działające w obszarze ochrony zdrowia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 oraz programów krajowych.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, Pl. Ratuszowy 32/32a, w dniu 24.07.2019 r. w godzinach 10.00 – 13.00.

Program spotkania:

  • źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • wsparcie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja Rozwój, osi priorytetowej V Wsparcie dla obszaru zdrowia. Programy te dotyczą podnoszenia kwalifikacji oraz realizacji programów profilaktycznych (w konkretnych tematach)
  • wsparcie ze środków Unii Europejskiej dla dolnośląskich MMŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w postaci instrumentów zwrotnych (niskooprocentowanych pożyczek) m.in. dla podmiotów realizujących zadania z zakresu ochrony zdrowia z terenu byłego województwa jeleniogórskiego (mikro, mali i średni przedsiębiorcy) oraz możliwości pozyskania wsparcia dotacyjnego na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, wsparcia usług doradczych i rozwojowych.

Do udziału zapraszamy publiczne i niepubliczne podmioty (lekarzy) działające w sferze ochrony zdrowia.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 22 lipca 2019 r. zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska osoby/osób uczestniczącej/ch w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42;
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.